Gradonačelnikova čestitka Ivanu Šimiću na osvajanju trećeg mjesta na državnom natjecanju iz informatike
Na državnom natjecanju iz informatike koje se održalo od 14. do 17. travnja u Vodicama, učenik 7.C razreda OŠ Mokošica Ivan Šimić postigao je izvrstan rezultat osvojivši treće mjesto u programerskoj kategoriji Primjena algoritama 7. Tim povodom mu je gradonačelnik Mato Franković uputio čestitku.
Dragi Ivane,
u ime Grada Dubrovnika i svoje osobno ime, upućujem ti iskrene čestitke na izvanrednom uspjehu koji si ostvario osvojivši treće mjesto na državnom natjecanju iz informatike u kategoriji Primjena algoritama 7.
Tvoj rezultat, ostvaren među najboljim mladim informatičarima iz cijele Hrvatske, svjedoči o tvojem znanju i predanosti za programiranje i algoritamsko razmišljanje. Čestitam i tvojoj mentorici Nikolini Bubici, koja je prepoznala i usmjeravala tvoj izniman potencijal.
Uspjeh koji si postigao zahtijeva veliko zalaganje, trud i odricanje, ali i zrelost u svladavanju složenih programerskih zadataka koji traže logiku, preciznost i kreativnost. Tvoje postignuće ponos je za tvoju obitelj i Osnovnu školu Mokošica, ali i za cijeli Grad Dubrovnik.
Neka ti ovo bude poticaj za daljnji razvoj i ostvarivanje novih zavidnih rezultata.
S poštovanjem,
Gradonačelnik
Mato Franković